

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| RoHS | Compliant |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise Time | 5.5 ns |
| Fall Time | 8.5 ns |
| Output Current | 4 A |
| Packaging | Tube |
| Configuration | Inverting |
Stock: 463
Distributors
pcbx
Unit Price$1.93983
Ext.Price$1.93983
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.93983 | $1.93983 |
| 10 | $1.45167 | $14.51670 |
| 25 | $1.25760 | $31.44000 |
| 50 | $1.18615 | $59.30750 |
| 100 | $1.11876 | $111.87600 |
| 300 | $1.05520 | $316.56000 |
| 500 | $0.99525 | $497.62500 |
| 1000 | $0.93871 | $938.71000 |
